top of page

Nabízené služby

přesné obrábění japonskou technologii s využitím předností, jež nabízí jihovýchodní Asie

Přesné obrábění

Disponujeme kvalitním strojním zařízením japonských, švýcarských a německých výrobců pro plnění i těch nejpřísnějších tolerancí . Výroba probíhá v prostorech s kontrolovanou teplotou a vlhkostí pod dohledem dlouholetých specialistů.

Rychlé dodání

Veškeré zboží je v krátkém čase doručeno až k zákazníkovi bez nutnosti řešit dopravu, clo a další záležitosti. Pro konkrétní podmínky doručení a cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Precizní kontrola kvality

Za samozřejmé považujeme dokládat špičkovou kvalitu našich výrobků detailními náměrovými protokoly zhotovenými s pomocí nejlepších měřících přístrojů a laboratorního vybavení.

Osobní přístup a odborná zákaznická podpora

Žádosti o cenové nabídky, jakožto i dotazy spojené s procesem výroby, materiály, termíny dodání a fakturace obratem zodpovíme v českém, anglickém nebo japonském jazyce.

Náhradní díly pro údržbu

Pro potřeby údržby Vašeho výrobního zařízení a obnovu lisovacích forem všeho druhu nabízíme výrobu náhradních dílů dle dodané dokumentace, z předepsaných materiálů, v krátkém čase a špičkové kvalitě.

Speciální služby

Skrze naše partnery jsme schopni nabídnout kvalitní japonské oceli a jiné materiály těžko dostupné v EU. Dále jsme schopni zajistit různé netradiční obráběcí a zušlechťovací technologie.

bottom of page