top of page

Sakae Seiko prosperuje již více než 65 let

Společnost byla založena v roce 1950 v Japonsku v průmyslové oblasti Aichi, kde mimo jiné sídlí přední japonští automobiloví výrobci, jichž je Sakae Seiko dlouhodobým partnerem v oblasti výroby a údržby lisových forem.

Jméno Sakae Seiko v překladu znamená prosperující přesné obrábění a vskutku se společnost může pochlubit úspěšnou expanzí, která již překonala hranice domovské země a pevně zakořenila v Severní Americe, Asii a v poslední době rovněž na evropském kontinentu.

Hlavním oborem, na který se společnost soustředí, je návrh a výroba různých tvářecích, postupových i jednoduchých střižních nástrojů. Dále na základě obdržené výkresové dokumentace dodáváme vyměnitelné součásti a náhradní díly pro různá výrobní zařízení, vstřikolisové formy a další nástroje či přípravky.

V oblasti technologie obrábění držíme krok se světovým vývojem technologii jako je EDM (elektroerozivní obrábění) a 3D tisk, o který jsme rovněž rozšířili nabídku pro potřeby zejména speciální prototypové výroby.

Nedílnou součástí naší nabídky je široká škála materiálů a jejich povrchového a tepelného zpracování zajišťovaného ve spolupráci s externími partnery, kteří představují špičku ve svém oboru.

bottom of page